Ανακοινώσεις Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: ΗΜΕΡΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗΣ (ΙΟΥΝΙΟΣ 2017)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:

Αγαπητοί γονείς

Στα πλαίσια συνεργασίας του Δ.Σ Γονέων καί Κηδεμόνων με τους γονείς των παιδιών του 5ου Γυμ. Γαλατσιου

θα επιθυμούσαμε να έχουμε μία γραμμή επικοινωνίας ώστε να υπάρχει ενημέρωση γιά τα πεπραγμένα στο

σχολείο των παιδιών μας,όπως επίσης καί γιά θέματα πού θα επιθυμούσατε να ενημερώνεστε. Γιά το λόγο αυτό

άν επιθυμείτε γνωρίστε μας το e-mail σας ώστε να μπορούμε να επικοινωνήσουμε μαζί σας.

Το e-mail του Δ.Σ είναι: 5gymgalatsiou@gmail.com

Το Δ.Σ

ΣΥΝΘΕΣΗ ΝΕΟΥ Δ.Σ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΤΟΥ 5ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σύνθεση νέου ΔΣ

ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ Πρόεδρος ΔΣ
ΚΟΥΡΗ ΡΩΞΑΝΗ Αντιπρόεδρος
ΡΟΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γραμματέας
ΜΠΑΡΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ταμίας
ΚΩΝ/ΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Μέλος
ΤΡΙΑΝΤΗ ΕΥΗ Μέλος
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Μέλος
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΝΤΙΝΑ Αν.Μέλος
ΚΟΥΣΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Αν. Μέλος

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ-ΚΑΛΕΣΜΑ: Σας καλούμε στην Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση του Συλλόγου μας την Τετάρτη 18 Ιανουαρίου 2017 και ώρα 19:00

Η Κοινωνική Υπηρεσία & το Κοινωνικό Φαρμακείο του Δήμου Γαλατσίου διοργανώνουν τη δράση πρόληψης:

ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΥΓΕΙΑΣ

από 9 έως και 16 Μαΐου 2016

Όλες οι εξετάσεις θα είναι ΔΩΡΕΑΝ! (Δείτε το φυλλάδιο)

ANAKOINΩΣH-KAΛEΣMA

Την Τετάρτη 21 Οκτωβρίου 2015 και ώρα 18:00 θα πραγματοποιηθεί συνάντηση με ψυχολόγους -ειδικούς του ΚΕΘΕΑ με θέμα "Ο ρόλος της οικογένειας στην πρόληψη εξαρτησιογόνων συμπεριφορών"

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ-ΚΑΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ (ΔΕΥΤΕΡΑ 12/10/2015 και ώρα 18:00)

Tην Τετάρτη 29 Απριλίου 2015 και ώρα 19:00 θα πραγματοποιηθεί στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του σχολείου, επιμορφωτική ενημερωτική συνάντηση με θέμα "ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΓΧΟΥΣ". Η ομιλία θα γίνει από την κυρία Δωροθέα Μανωλοπούλου ΒSc,MA , Ψυχολόγο - Αναλυτική Ψυχοθεραπεύτρια

Επιστολή γνωριμίας του ΔΣ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας προς τους γονείς (Διαβάστε)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ & ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ :

Σας ενημερώνουμε ότι σε περίπτωση ισχυρού σεισμού (ή άλλου έκτακτου γεγονότος) ,την ώρα που το σχολείο είναι σε λειτουργία , ΟΛΟΙ οι μαθητές και οι καθηγητές συγκεντρώνονται στο μεγάλο προαύλιο (Γήπεδο Μπάσκετ) - όπου είναι ο χώρος μεγίστης ασφάλειας - με βάση το πλάνο που έχει σχεδιαστεί για την αντιμετώπιση εκτάκτων αναγκών. Οι Γονείς μπορούν να προσέρχονται για την ασφαλή απομάκρυνση των παιδιών τους από την 2η είσοδο του σχολείου, επί της οδού Φαύνου , λίγο πιο πάνω από την Κεντρική Είσοδο του σχολείου.

Αποτελέσματα Εκλογών για την ανάδειξη νέων οργάνων του Συλλόγου (Τετάρτη 23/12/2014):